Проводи літа на узбережжі моря в м. Залізний Порт

Дата: 12.09.2016 Переглядів: 108

Громадською Спілкою «Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників АТО» на території санаторію «МАЯК», що знаходиться у м. Залізний Порт Херсонської області, з 26 серпня по 04 вересня 2016 року було проведено захід для учасників АТО.

img_2314На захід прибули з Дніпропетровської, Кіровоградської, Закарпатської, Черкаської, Чернігівської, Київської області та м. Київ 33 учасники АТО, 1 волонтер – психолог та 1 лікар.

В програму заходу  було включено спортивні змагання з міні футболу, пляжного футболу, настільного тенісу, баскетболу,  плавання. Учасники також могли відвідувати спортивний зал з тренажерами.

img_2334Кожен день проводились зустрічі з психологом.

Рятувальна станція м. Залізний Порт надала на час проведення заходу у користування водні велосипеди, водний «банан» та користування «Островом» – гумова споруда в морі, на якій є усі атракціони з водного відпочинку.

20160901_164337Усі ветерани АТО отримали послуги з психологічної реабілітації та з великим задоволенням брали участь у всіх заходах, організованих Громадською Спілкою «Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників АТО», яка представлена у Громадській раді Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.