Психологічна реабілітація “під парусами”

Дата: 06.06.2017 Переглядів: 331

03 червня 2017 року в м. Києві на Дніпрі в районі Річкового вокзалу біля церкви Святого Миколая проведена благодійна регата “Вітрила волі та єдності”, з метою підтримки українських захисників та створення належних умов для їх швидкої адаптації у мирному житті.

Організаторами благодійного заходу виступили Київський міський крейсерський яхт-клуб, громадська організація “Українська асоціація інвалідів АТО”, яка є соціальним партнером Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, та благодійний фонд “Люди доброї волі”.

На захід були запрошені сім’ї демобілізованих учасників антитерористичної операції та члени їх родин, волонтери, представники органів державної влади.

Урочисте відкриття благодійної регати розпочалось о 12.00 годині. До слова були запрошені голова ГО  “Українська асоціація інвалідів АТО” Тріскач С.М., голова благодійного фонду “Люди доброї волі”,   голова та командор Київського міського крейсерського яхт-клубу, заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО – Марченко Вячеслав Станіславович.

Військовий оркестр ліцею ім.І,Богуна  зіграв Гімн України, після чого усі присутні вшанували память загиблих Героїв хвилиною мовчання  та урочисто пустили вінок на Дніпро.

Більш як з 10 батальйонів АТО молодих хлопців і дівчат взяли участь у перегонах яхт по Дніпру – це понад 100 учасників бойових дій, волонтерів та громадських діячів. Команди розподілили на 25 яхт. Близько 3-х годин проходило захоплююче змагання під парусами. На березі учасників змагань дружно підтримували команди вболівальників. Після змагань усіх учасників регати та їх друзів запросили до польової кухні та пригостили обідом. Присутніх розважали виступами військові ансамблі. У концертній програмі також виступили дитячий клуб з Хортингу, Вячеслав Купрієнко та ведуча та співачка Юлія Прокопчик.

Близько о 18.00 підбили підсумки змагань, і, як виявилось, переможцем стала дружба і хороший настрій бійців, усім учасникам команд вручені кубки і дипломи.

Схвальні відгуки від запрошених гостей отримало проведене свято, бійці-учасники АТО відмічали, що такі змагання на яхтах є одним із найкращих засобів психологічної реабілітації. Всі хлопці і дівчата із задоволенням виявили бажання і надалі проходити курс психологічної реабілітації під парусами.