Психологічна та духовна реабілітація сімей учасників АТО в Зарваниці

Дата: 08.08.2016 Переглядів: 214

Завдяки налагодженій співпраці обласним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Державною службою України в справах ветеранів та учасників антитерористичної операції з представниками Тернопільсько-Зборівської  Архієпархії УГКЦ із 1 по 5 серпня проводилася психологічна та духовна реабілітація сімей учасників АТО на базі туристично-паломницького Марійського центру в с. Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області.

263178139У даному заході брали участь сім’ї з дітьми  з Верховинського, Городенківсього, Калуського, Косівського, Тлумацького районів та м.Івано-Франківська (всього 39 осіб).

Під час заходу відбувалося групова робота з психологами, військовим капеланом, проведення спільного часу, спільна трапеза, молитва біля чудотворної ікони, Хресна дорога, Свята Літургія, для дітей – розваги.

 З 5 по 7 серпня – чергова психологічна та духовна реабілітація для сімей учасників АТО з Богородчанського, Городенківського, Коломийського, Калуського, Тлумацького районів і Калуша та Івано-Франківська.

Проїзд в обидві сторони організувала Івано-Франківська обласна державна адміністрація, проживання та харчування забезпечує Тернопільсько-Зборівська Архієпархія УГКЦ.

Інформує головний спеціаліст в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції  Володимир Веркалець