Психологи Іванківського ЦСПР зустрілись з прикордонниками-учасниками АТО

Дата: 22.02.2018 Переглядів: 104

Психологи Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби, відгукнулись  на запит підрозділу Державної прикордонної служби України у с. Млачівка Київської області. 22 лютого фахівці Центру провели лекцію для військовослужбовців на тему: «Профілактика суїцидальної поведінки».

Статистика говорить про те, що останнім часом в державі відбувається ріст суїцидальних тенденцій, які спричинені соціально-політичними, соціально-економічними негараздами. До суїцидальних груп ризику в суспільстві відносять такі категорії, як: демобілізовані офіцери; молоді солдати; прикордонники та військові загалом.

Тому було доцільно провести профілактичну роботу саме з цією категорією населення, так як з 20 слухачів 19 офіцерів являються учасниками антитерористичної операції.

Учасникам лекції було наведено приклади емоційних порушень суїцидантів, під час профілактичної роботи розглянуто всі можливі варіанти налагодження стосунків з потенційним самогубцею та тонкості спілкування з такою людиною, щоб вчасно надати їй допомогу та заздалегідь попередити можливість самогубства, звернутися за допомогою до спеціалістів, які кваліфіковано вирішать таку проблему.

Про захід розповіла психолог Центру, Анастасія Токаревська