Питання допомоги розвитку бізнеса учасників АТО обговорювали на круглому столі

Дата: 21.06.2017 Переглядів: 131

20 червня 2017 року у Тернополі відбувся  круглий стіл на тему: «Подолання перешкод і проблемних моментів розвитку малого та середнього бізнесу демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО».

Даний захід проходив в рамках розробки дорожньої карти розвитку малого та середнього бізнесу демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО. Розробку документу здійснює громадська організація «Центр стратегічного розвитку та реформ» за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

У заході взяли участь: представники громадських формувань ветеранів АТО, представники бізнес-структур, структурних підрозділів ОДА, які є відповідальними за підтримку соціально-незахищених верств населення, представники Тернопільського обласного центру зайнятості,   Держземагентства в області. На засіданні виступив представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Тернопільській області Микола Казюк, який висвітлив проблемні моменти адаптації ветеранів АТО у сучасному соціально-економічному середовищі.

Результатом засідання стало узгодження складання дорожньої карти щодо започаткування власної справи з врахуванням ризиків та фінансовою допомогою органів місцевого самоврядування.