Питання соціальної адаптації військових обговорювали в Ужгороді

Дата: 23.11.2017 Переглядів: 198

21 листопада в  Ужгороді відбулась робоча нарада за участю представників Ужгородського національного університету, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та громадського об’єднання «Моє Закарпаття».

Під час бесіди обговорювались питання організації на базі УжНУ курсів перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей.

Так, за попередньою домовленістю, на  базі факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ, за підтримки проекту «Україна – Норвегія», що діє в рамках  Міжнародного фонду соціальної адаптації, відбудуться навчання військовослужбовців, які звільнились зі служби та членів їх сімей за програмою готельно-ресторанного бізнесу.

Декан факультету Наталія Грбчак упевнила, що якісна матеріально-технічна база факультету та міцні зв’язки з профільними закладами дадуть можливість якісно підготовити слухачів.

Зі свого боку, представник ГО «Моє Закарпаття» Ольга Костянець додала, що лише навчанням робота організації не обмежиться, відбудеться всебічна допомога у працевлаштуванні, а при необхідності – і у відкритті власної справи.

Представник Служби Сергій Кузнєв наголосив, що серед слухачів буде значна частка учасників АТО, людей, яки мають багатий досвід, відповідно викладачам потрібно взяти це до уваги. Також потрібно більшість зусиль зосередити саме на практичних навчаннях, які зможуть дати серйозний поштовх до відкриття власної справи.

Зараз тривають прикінцеві обговорення та документальне оформлення співпраці, і вже найближчим часом буде проводитись набор на безкоштовні курси.