Рекордсменка-школярка Ніколь Князева завітала до Служби

Дата: 03.05.2018 Переглядів: 227

Восьмирічна київська школярка Ніколь Князева відома не тільки в Україні, а й за її межами завдяки встановленим нею рекордами у різних видах спорту.

Після зустрічі та спілкування з Міністром оборони України Степаном Полтораком Ніколь завітала до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Зустрічали маленьку гостю перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев та заступник Голови Служби Вячеслав Марченко. Вони розповіли Ніколь про роботу Служби, ознайомили її з фотовиставкою, присвяченою проведенню антитерористичної операції та діяльністю громадських об’єднань ветеранів.

У свою чергу Ніколь Князева поділилась своєю мрією пов’язати свою майбутню діяльність з військовою справою, розповіла про встановлені нею рекорди.

Як відомо, Ніколь встановила 23 рекорди у різних спортивних напрямах. Лише за півтора місяці дівчинка встановила 4 рекорди, інші — протягом 6 місяців. Усі рекорди встановлено за різними номінаціями фізичних вправ, фактично нею було встановлено рекорди, які суттєво перевищували попередні здобутки досвідчених дорослих спортсменів.

Після теплого спілкування під час ознайомлення з роботою державного органу керівники Служби подарували Ніколь сувеніри на згадку та висловили побажання не зупинятись на досягнутому.

«Ця обдарована дівчинка є прикладом сили та взірцем дисципліни для молоді. Вона здатна надихати на нові звершення та підтримувати бойовий дух наших захисників», – резюмував Ігор Мальцев.