Роботою Служби задоволені партнери

Дата: 09.03.2017 Переглядів: 127

Державним закладом “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського” високо оцінюється взаємодія та співпраця Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в особі завідувача Південного міжрегіонального сектору Служби Миколи Сторожука із цим вищим учбовим закладом.

Ректор вишу, академік Чебикін О. Я. висловлює вдячність М. Сторожуку за його особисту всебічну підтримку реабілітаційного проекту для учасників АТО, ветеранів Збройних Сил України, запроваджений Міжнародним фондом соціальної адаптації “Україна-Норвегія” на базі вказаного державного закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Як вважає очільник вишу, цілеспрямована робота представника Державної служби щодо координації взаємодії державних органів і громадських організацій у питаннях надання практичної допомоги учасникам АТО і членам їх родин є взірцевою й достойною наслідування та поширення досвіду.

Нещодавно ми висвітлювали інформацію про відкриття курсів перепідготовки у смт Доброслав, Лиманського району Одеської області у рамках навчального проекту “Україна-Норвегія”, де активну організаційну участь брав завідувач Сектору Державної служби М. Сторожук.

На головному фото – під час випуску учасників АТО і членів їх родин за участю Надзвичайного і Уповноваженого посла Королівства Норвегія в Україні.