Родинне жіноче свято провів Центр м. Славутич

Дата: 07.03.2017 Переглядів: 87

Березень – перший місяць вес­ни. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. А коли починає прокидатися природа, у людей пробуджуються серця.

Ра­зом з весною приходить жіноче свято – 8 Березня. Міжнародний жіночий день – це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом – свято жінок!

6 березня в Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Служби, для родин учасників АТО відбулося свято «Весна пробуджує природу, весна пробуджує серця». На початку заходу всі разом поринули у весняну атмосферу, переглянувши відеофільм про те, як прокидається природа від зимового сну; з великою насолодою слухали перші весняні звуки: спів птахів, дзюрчання струмків тощо.

 

Свято продовжили ігри, конкурси і розваги, в яких всі брали активну участь – і дітлахи, і дорослі.

По закінченню заходу діти привітали своїх матусь зі святом, але і самі не залишились без подарунків – усі отримали солодощі.

В переддень 8 Березня щиро вітаємо всіх жінок зі святом, бажаємо завжди бути ніжними, коханими, молодими і красивими, як сама весна.