Семінар “Соціальний і правовий захист ветеранів”

Дата: 05.07.2016 Переглядів: 142

Всеукраїнська Спілка ветеранів війни повідомляє, що делегація у складі керівників регіональних організацій, членів Рад організацій та активістів ветеранського руху ( 40 чол.) з міст  Києва, Харкова, Черкас, Тетієва (Київська обл.), Охтирки (Сумська обл.), Кременчука і Миргорода (Полтавська обл.), смт. Диканька (Полтавська обл.) взяла участь у роботі семінару на тему “Соціальний і правовий захист ветеранів”.

1Семінар був проведений  29-30 червня 2016 року у місті Кременчук на базі  ветеранській організації “Об’єднання ветеранів війни і воєнних конфліктів “Бойове братерство”, за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

У роботі семінару взяли участь представники органів міської влади, ЗМІ, радіо, телебачення (телекомпанія “Візит”) м. Кременчука.

В урочистій церемонії відкриття семінару взяли участь керівник делегації, член Президії Всеукраїнського Союзу ветеранів війни Тараненко С. Я. і керівник об’єднання “Бойове братерство” Фещенко О. В.

У виступах представників ветеранських організацій Фещенка О. В., Поповича В. В., Седільова В. І., Михалькова М. П.,Чмихова М. В. та інших йшла мова про реалізацію програм медичної, психологічної, соціальної реабілітації ветеранів Другої Світової війни, локальних конфліктів,  учасників АТО, а також про співпрацю ветеранських організацій з органами місцевої влади, обмін досвідом роботи.

3Планом заходу було також передбачено покладання квітів до Меморіалу “Вічно живим”, де закладені капсули з іменами загиблих у роки Другої Світової війни та імена загиблих у локальних війнах. Біля Меморіалу виступили учасники війни, захисники м. Кременчука.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія на Крюковський вагонобудівний завод  та  в музей історії заводу, де  відбулася зустріч з ветеранами та молоддю заводу.

В ліцеї Збройних Сил України відбулось неформальне спілкування ветеранів з ліцеїстами.