«Школа рукопашного бою» Бородянського ЦСПР виховує переможців

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 172

Березень – насичений та результативний місяць для учасників Школи рукопашного бою «Фенікс» Бородянського центру СПР, що працює у сфері управління Служби. Практично щотижня наші юні бійці на татамі різних рівнів доводять свою спортивну першість та демонструють незламний патріотичний запал. Свої перемоги вони присвячують Дню добровольця.

На початку березня високу планку поставили для себе вихованці «Феніксу» на відкритому чемпіонаті Києва і Київської області з ММА серед дітей та підлітків від 10 до 15 років, який відбувся у спортивному центрі «Campa» м. Буча. 10 бійців – 12 перемог: шість перших місць, чотири других і два третіх місця практично в усіх вікових і вагових категоріях.

Окрім цього кубок за кращу техніку привіз у Бородянку Павло Кравченко. За кращі поєдинки разом із Юрієм Єрком вони також були нагороджені подарунками (професiйнi рукавицi WWFC) вiд спортивного директора Ліги WWFC. За волю до перемоги цінним подарунком вiд громадської організації «Єдність» був нагороджений наш Володимир Сапсай.

Подяку за участь в організації заходу та виховання гідних бійців отримав тренер клубу «Фенікс», соціальний педагог Бородянського центру СПР Василь  Семиряжко.

Попереду нові випробування: 17 березня – Чемпіонат України з «Комбат-самозахист» ІСО (м. Бровари); 18 березня – Показові виступи в «Лавині» (м. Київ); 23, 24 березня – Чемпіонат з рукопашного бою (м. Луцьк); 30 березня –  Участь у чемпіонаті України з ММА (м. Луцьк). Бажаємо нашим юним спортивним талантам успіхів! Так тримати! Вболіваймо!