Схиляємо голови перед вами

Дата: 28.04.2016 Переглядів: 121

В Центрі соціально-психологічної реабалітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи міста Коростень до 30-их роковин Чорнобильської трагедії пройшов концерт-реквієм «Чорнобильська трагедія в наших серцях».

Новое изображение-1На захід були запрошені ліквідатори аварії на ЧАЕС, хто ризикуючи своїм здоровям і життям, заради нас  брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, захистивши людство від радіаційної загрози.

В залі також  присутні діти, які народилися у 1986 році. Ці діти, а зараз вже дорослі шановані тридцятилітні люди, брали участь у заході, присвяченому 15-річниці Чорнобильської трагедії. Тоді вони писали листи-звернення до «невідомого героя», а також малювали малюнки. Найкращі з них зібрані в буклеті, створеному нашим Центром. Деякі з них  мали змогу зачитати свої уривки в творів, що увійшли в буклет.

Новое изображение-3 «…Мій відважний рятівнику! У той важкий для всіх час, коли ти став пліч-о-пліч проти вогняного і радіаційного смерчу, коли приймав на себе найтяжчий удар, жертвуючи своїм здоровям і власним життям, в утробі матері мої маленькі легені з жадібністю вбирали в себе повітря….Те, чорнобильське повітря…  Ангеле-спасителю! Я, народжена у страшний рік, знаю, що брід чорного лиха приречений перейти кожен із нас. І якщо це нам дасться легшою ціною, то ми не забудемо тих, хто сплатив нашу частку власним життям. Я схиляяю голову перед тобою, мій хоробрий лицарю, що у відблисках вогню Чорнобиля назавжди увійшов у безсмерття…» (Римарчук  Ірина,9- А клас 2001рік)

Всі, хто брав участь в концерті-реквіємі,  з трепетом в серці та сльозами на очах згадували ту страшну подію, яка своїми наслідками ще довго буде про себе нагадувати.

Повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук