Служба проводила трьох бійців на протезування за кордон

Дата: 24.11.2016 Переглядів: 261

24 листопада 2016 р. у Міжнародному аеропорту  “Бориспіль” відбулися урочисті проводи трьох учасників антитерористичної операції, які отримали поранення під час виконання обов’язків із захисту незалежності та територіальної цілісності України, до компанії “ITOP S.p.A. Officine Ortopediche” (Італія) для проходження протезування та реабілітації.

ole_2760-2Поїздку поранених бійців організовано Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відповідно до  бюджетної програми “Протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, а також регенерація для окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок”.

Героїв в аеропорту проводжав та говорив щирі слова подяки та напуття Голова  Служби Артур Дерев’янко.

До Італії на лікування відбувають Пандрак Сергій Богданович, 1962 року народження, Масян Сергій Валерійович, 1984 року народження, Петренко Олег Вікторович, 1991 року народження, які отримали мінно-вибухові травми та опіки різної форми важкості, наслідком яких стала ампутація.

ole_2767ole_2776ole_2780

Супровід бійців на лікування  до італійської клініки здійснює  один з керівників проекту “Життя без меж” в Україні Алла Ромашко.

Побажаємо нашим хлопцям здоров’я та втілення їх мрій!

Відеорепортаж проводів бійців в аеропорту “Бориспіль” подивитись на 5 телеканалі.

Дякуємо інформагентству УКРІНФОРМ за надані фото.