Служба вітає з високими державними нагородами громадських діячів

Дата: 15.12.2016 Переглядів: 102

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції вітає ДЕМИДОВА Маркіяна Дмитровича голову Української спілки в’язнів-жертв нацизму з отриманням  ордену князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня та ГУЛЕЙ Анастасію Василівну – голову президії громадського об’єднання “Українська організація борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів)” з отриманням ордену княгині Ольги ІІІ ступеня.

m-dМаркіян Дмитрович очолює Українську спілку в’язнів-жертв нацизму з 1991 року, що надає всебічну допомогу та об’єднує людей, які зазнали звірств фашистського режиму. За роки свого існування спілка отримувала високі відзнаки від органів державної влади.

a-hАнастасія Василівна очолює “Українську організацію борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів)”, є консультантом-викладачем у школі-гімназії міста Магдебург, а також займається пошуком антифашистів, які залишились в живих.

Від всього серця бажаємо міцного здоров’я, наснаги та довгих років життя цим достойним людям, які своїм особистим прикладом надихають майбутні покоління на служіння Батьківщині!