Соціально-психологічний центр м. Славутич святкує ювілей

Дата: 18.02.2019 Переглядів: 135

15 лютого 2019 року Соціально-психологічний центр м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, відмічав знаменну дату – 25-у річницю створення центру.

На славний ювілей до центру завітало чимало гостей, серед яких були В’ячеслав Марченко – заступник голови Державної служби України у справах  ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; Оксана Гарнець – координатор Програми ЮНЕСКО-Чорнобиль; Віталій Панок та Юрій Швалб – психологи-науковці, які брали участь у підготовці спеціалістів центрів за даною програмою; Антоніна Іщенко – головний спеціаліст Державної служби України з надзвичайних ситуацій; колеги з Бородянського, Іванківського, Києво-Святошинського центрів соціально-психологічної реабілітації; міський голова Славутича Юрій Фомічев, депутат Київської обласної ради Володимир Удовиченко; керівники громадських об’єднань ветеранів АТО міст Славутича та Іванкова, учасники АТО, їх дружини, представники в/ч 3041, волонтери та представники організацій-партнерів Центру та інші.

Директор СПЦ м. Славутич Віктор Одиниця відкрив музейну експозицію, присвячену подіям на Сході, яка була створена спільними зусиллями працівників Центру, волонтерів, учасників АТО та небайдужих жителів міста. Експозиція представлена військовими предметами із зони АТО, експонатами військово-польового арту, фотоматеріалами, віршами та листами захисників. Загалом на виставці представлено близько 300 експонатів.

Продовжилися ювілейні урочистості у залі урочистих подій Славутицької міської ради. На адресу колективу Соціально-психологічного центру прозвучало багато теплих слів-привітань, вручено чимало нагород і подяк. Музичні вітання подарували творчі вихованці Дитячої школи мистецтв.

Дійсно,Соціально-психологічний центр  займає особливе місце у житті Славутича і, як зауважив міський голова Юрій Фомічев: “Центр вчить розумінню справжнього життя, і він завжди є і буде у нашому місті”.