Спортивні змагання на кубок Євгена Бушніна

Дата: 12.02.2019 Переглядів: 149

11 лютого в Чернігові на базі Чернігівського ліцею № 32 відбулись спортивні змагання на  “Кубок Євгена Бушніна”, присвячені Дню пам’яті загиблого 10 лютого 2015 року в зоні АТО героя – захисника країни, випускника ліцею, Євгена Бушніна.

Участь у патріотичному заході взяли представник Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альберт Черешко, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Північ”, ветерани бойових дій, побратими героя.

Змагання розпочались із вшанування хвилиною мовчання воїнів, які загинули, захищаючи незалежність України.

У змаганнях взяли участь команди 10-х та 11-х класів. Учасники змагались з таких дисциплін, як збирання/розбирання автомата, силова вправа, естафета і перетягування каната. Протягом всього дійства йшла запекла боротьба і жодна з команд не бажала поступатися. За підсумками всіх конкурсів кубок отримала команда 10-х класів. По завершенні турніру переможці отримали заслужені медалі та солодкі подарунки.

За допомогу та активну участь у проведенні заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді представник Служби у Чернігівській області Альберт Черешко отримав Подяку від керівництва Чернігівського ліцею № 32.