СПР м. Славутич співпрацює з військовою частиною

Дата: 26.02.2018 Переглядів: 99

З 13 по 23 лютого психологами Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, Фадєєвою І. В. та Шпилевською Ю. О. були проведені тренінгові заняття на тему «Методи саморегуляції та самоконтролю» для військовослужбовців в/ч 3041, серед яких були й учасники АТО.

Самоконтроль та саморегуляція – це найважливіші риси особистості, яка прагне  навчитися керувати своїм життям. Вони передбачають вміння справлятися з зовнішніми проявами емоцій, залишатися врівноваженим в екстремальних ситуаціях, не реагувати на подразники і зберігати внутрішній спокій.

У ході занять учасники визначили основні симптоми стресу, ознайомились з комплексом вправ з ідеорефлекторної гімнастики, спрямованих на зниження рівня стресу, та з методами м’язової релаксації, а також дізналися про прийоми та техніки емоційної саморегуляції (використання образів, керування диханням, дисоціації, розвиток навичок самоспостереження), які спрямовані на створення оптимальної «внутрішньої атмосфери» в кризових ситуаціях.