Сумщина вшановує афганців

Дата: 17.02.2016 Переглядів: 216

11 лютого в стінах Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка відбулося урочисте вручення медалей ветеранам-учасникам бойових дій в Афганістані. Нагороди до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав отримали 37 сумчан, серед яких є і жінки.

Для присутніх у залі ветеранів вихованці та педагогічний колектив Кадетського корпусу влаштували концерт.

11 02 16

пям'ятник урочистий марш6 (2)Були присутні колишні бійці-афганці, представники міської влади, «Кадетського корпусу», учні. Заступник Сумського міського голови Степан Пак разом із завідувачем сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Сумській області, учасником бойових дій Сергієм Стотроженком вручили медалі воїнам-афганцям.

пям'ятник воїнам інтернац 7
Наступного дня відбулася зустріч з інвалідами-«афганцями» та членами сімей загиблих. Спільно з керівництвом міста запрошені обговорили проблемні питання, що турбують цю категорію містян.

11 02 16 виступ кадетів
14 лютого відбувся концерт Щеглова В.І. в концертній залі Сумського обласного «ТЮЗ». Володимир Щеглов – ветеран афганської війни, займається волонтерською діяльністю .
А 15 лютого у м. Суми відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку, могил воїнів-афганців. У цьому заході взяли участь голова обласної ради Семен Салатенко та голова облдержадміністрації Микола Клочко разом з міським головою Олександром Лисенко, воїнами-інтернаціоналістами, сумськими кадетами та воїнами АТО.

Як відомо, 137 мешканців Сумщини не повернулися з афганської війни. Усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, голова обласної ради побажав міцного здоров’я, родинного затишку, щастя і миру. Присутні на мітингу схилили голови перед учасниками бойових дій. Священослужителі відправили панахиду за загиблими. Юні ліцеїсти вшанували звитягу старших урочистим маршем. За хоробрість, мужність, професіоналізм вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Інформує завідувач Сектору Державної служби в Сумській області Сергій Стороженко

Урочистості з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулися і в м. Шостка

2016 2 15 День Афгана (23)2016 2 15 День Афгана (7)Новое изображение2016 2 15 День Афгана (9)