Світовий та вітчизняний досвід організації контролю якості психологічних послуг обговорили експерти у Києві

Дата: 23.05.2016 Переглядів: 184

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у засіданні круглого столу на тему: “Обговорення світового та вітчизняного досвіду організації системи контролю якості  психологічних послуг”.

Круглий стіл відбувся 23 травня 2016 р. в  прес-центрі Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Засідання відкрив Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко як представник організатора заходу. Він окреслив актуальні питання, що стоять перед суспільством у сфері надання якісних психологічних послуг захисникам цілісності України задля повернення їх до мирного життя.

фото-4Артур Дерев’янко звернув увагу присутніх на необхідність побудови у цьому напрямку правильної  системи, затвердженої на державному рівні, для чого Служба разом із Мінсоцполітики пропонує створення на рівні Кабінету Міністрів загальнонаціонального центру психологічної реабілітації, де психологи могли проходити відповідне навчання і перекваліфікацію.

Питання надання психологічних послуг та контролю їх якості за круглим столом обговорювали представники державних органів, науковці,  експерти-консультанти з США, практикуючи психологи, психотерапевти, військові психологи, волонтери, які займаються психологічною підтримкою учасників антитерористичної операції.

Про хід круглого столу можна подивитись на сайті “Укрінформ”