«СВЯТО ДЛЯ ВСІХ!» – благодійна акція для дітей і родин учасників АТО

Дата: 26.12.2016 Переглядів: 234

Не один місяць у Бородянському соціально-психологічному центрі, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, тривала організаційна робота з підготовки до благодійної Новорічно-Різдвяної акції «Свято для всіх!».

І от нарешті, Дід Мороз і Снігуронька, в яких ніби за велінням чарівної палички вмить перетворюються працівники Центру, цими святковими днями перейняли на себе місію доставити прямо в дитячі руки подарунки від благодійників – давніх надійних та нових партнерів Центру як в Україні, так і далеко за її межами.

Ще від Дня Святого Миколая розпочали свою благодійну ходу святкові персонажі. Спочатку ми внесли свою частку у святковий вантаж, який відправився до дітей, що проживають на сході країни у населених пунктах, до яких шлях Діда Мороза і Снігурки наразі може виявитися складним і небезпечним.

Потім, відвідали хворих діток у дитячому стаціонарі районної лікарні, аби побажати їм одужання й розрадили смуток та недуги святковим настроєм, подаруночками і смачними вітамінними гостинцями.

І от нарешті, яскраві пакунки з іграшками, одягом і взуттям, приладдям для творчості й розвитку від небайдужих добродійників  та традиційними різдвяними солодощами від родини митців Юлії і Наталії Павлусь знайшли своїх адресатів серед багатодітних та малозабезпечених сімей учасників АТО під час святкової зустрічі у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації.

Велика вдячність усім, хто разом із нами у ці Новорічно-Різдвяні дні переймається долею дітей і родин, які потрапили у особливі життєві обставини, хто щиро турбується, щоб до них також прийшов святковий новорічний настрій і казкові персонажі з подарунками.