Театральні вистави допомагають атовцям краще розуміти й цінити життя

Дата: 05.02.2018 Переглядів: 94

Фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, організували культурну  поїздку до театру для учасників АТО та членів їх сімей.

Вирішення складностей, що виникають у нашому житті, багато в чому залежать від того, як ми їх сприймаємо. У першу чергу,  потрібно змінити себе зсередини, і тоді життя наше зміниться.

На початку лютого фахівці Центру підібрали  для учасників АТО та  їх родин життєву повчальну театральну виставу  і організували  поїздку до Чернігівського молодіжного театру на перегляд вистави «Поліанна» за романом Елеонор Портер.

 

Відома вже по всьому світу сповідь про маленьку дівчинку Поліанну була дуже цікава й корисна, зворушлива і повчальна. Неймовірні переживання акторів, сумна історія зі щасливим кінцем, зворушливі сцени і щира правда життя спонукали глядачів плакати. Завдяки майстерно зіграній виставі, самі не усвідомлюючи того, глядачі почали розуміти філософію життя, відрізняти байдужість, улесливість і егоїзм  від щирості, милосердя і співчуття. Та найголовніше – навчились радіти, не дивлячись на перешкоди,  що іноді виникають в житті.