Товариству Червоного Хреста – 100 років: нас єднає місія турботи й милосердя

Дата: 11.05.2018 Переглядів: 191

Ідеали добра та місія підтримки нужденних стали підмурівком для багаторічних взаємовигідних партнерських стосунків між Бородянський центром соціально-психологічної реабілітації населення та Товариством Червоного Хреста.

Бажання привітати Бородянську партнерську організацію із віковим ювілеєм Товариства Червоного Хреста стала хорошим приводом ще раз пригадати сторінки нашої співпраці. А це – ні багато  ні мало – 25 років соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, війни на Сході України, стали заручниками зовнішньої чи особистої внутрішньої кризи.

Свого часу саме Бородянський ЦСПР, що належить до сфери управління Служби, підтримав кадрово та ідеологічно і вдихнув у місцеву організацію Товариства Червоного Хреста свіжий вітер змін. Соціальне ж партнерство, зокрема із Товариством, нерідко стає для Бородянського Центру додатковим ресурсом у справі соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, одиноким ветеранам, вимушеним переселенцям, постраждалим від Чорнобиля – усім тим, хто опинився у тяжких життєвих обставинах. Продуктові набори, гуманітарна  допомога інколи в прямому сенсі дозволяє людям вижити і вистояти на шляху до позитивних змін у своєму житті.

Серед останніх спільних гуманітарних акцій: сертифікати на продукти харчування для родин вимушених переселенців; гігієнічні набори та тепле взуття учасникам АТО – демобілізованим і на передову; організація  медичного супроводу ветеранів-атовців під час занять у оздоровчому комплексі фізичної реабілітації ЦСПР та ін.

Як і належить партнерам, Центр СПР завжди з готовністю відгукувався на запити колег із Червоного Хреста. Наші практичні психологи і соціальні педагоги охоче проводили спільні тематичні тренінги й інші активності зі школярами та студентською молоддю. Доступною є наша волонтерська мережа. Представники багатьох обласних організацій Товариства Червоного Хреста  освоїли новітні методики в роботі з населенням, навчаючись у «Всеукраїнській Школі самодопомоги», започаткованій Бородянським центром у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.

Із вдячністю за плідну співпрацю та надією на подальшу ефективну взаємодію в інтересах цільових груп населення директор Бородянського центру СПР Людмила Бойко відзначила «Подякою» керівника Бородянської організації Товариства Червоного Хреста України Надію Яценко. За особистий вагомий внесок у здійсненні гуманітарної місії Товариства Київська обласна організація Червоного Хреста України нагородила директора Бородянського центру СПР Людмилу Бойко “ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ”.