Центр СПР м. Славутич вітає волонтерів

Дата: 05.12.2015 Переглядів: 125

SAM_07952 грудня відбулась чергова зустріч славутицьких волонтерів та спеціалістів Соціально-психологічного центру. На початку засідання директор Центру Віктор Одиниця привітав присутніх з Міжнародним днем волонтера та відзначив Подякою Купріянову Аліну Анатоліївну за багаторічну співпрацю та активну громадську роботу.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо отримання волонтерських посвідчень та необхідності створення в місті волонтерського благодійного фонду.

Під час обговорення робочих питань було внесено пропозицію про звернення до міського голови Фомічева Ю.К. про виділення в цьому році коштів для придбання 75 комплектів зимового одягу та взуття для військовослужбовців у зоні АТО та їх перерахування на розрахунковий рахунок ГО “Славутицьке об’єднання ветеранів АТО та учасників бойових дій”.

SAM_0804

Після засідання жінками-волонтерами було сформовано 38 аптечок (26 найменувань препаратів) для мобілізованих славутичан. Ліки надані Товариством ТК “Логістик” в особі директора Кушнірчука М.В. в рамках благодійної акції.

Соціально-психологічний центр щиро вітає всіх волонтерів з Міжнародним днем волонтера та висловлює слова подяки за їх безкорисливу та благородну працю, за щиру допомогу тим, кому вона так необхідна.