Цікаві вихідні для родин атовців

Дата: 03.05.2018 Переглядів: 126

 28 квітня  у Вінниці відбувся напівмарафон, який мав на меті об’єднати любителів яскравих стартів, професійних спортсменів та новачків. Це було справжнє свято бігу, здоров’я та спортивного духу.

Із професійними спортсменами наважилися позмагатися члени сімей учасників антитерористичної операції та спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації  у м. Коростені (що працює у сфері управління Служби): інструктор із фізичної культури Андрій Колотюк  та фахівець із соціальної роботи Марина Нестерчук,  які подолали дистанцію 10 км, аби власним прикладом довести своїм вихованцям, що спортом можна й треба займатися, що він має позитивний вплив на розвиток людини в цілому.

Наступного дня  фахівцем Центру Мариною Нестерчук було організовано похід до кінотеатру на показ мультфільму “Пташині пригоди” для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей за сприяння депутатів міської ради. Дітям було цікаво зібратися разом у неформальній обстановці, а тим паче обговорити перипетії сюжету після перегляду мультфільму.

Про це інформує фахівець зі  зв’язків  з громадськістю та пресою Любов Паламарчук