ЦСПР м. Коростень: об’єднуємо зусилля задля допомоги захисникам

Дата: 05.02.2018 Переглядів: 92

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення в місті Коростені, Що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, 4 лютого 2018 року відбулась інформаційна зустріч учасників АТО групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівника групи Вікторії Обиход та волонтерів з директором місцевого Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Микитчук Олександр Федорович директор ЦСССДМ під час круглого столу розповів про послуги, які надаються безкоштовно фахівцями для учасників АТО та членів їх родин, що опинилися в складних життєвих обставинах (СЖО), а саме інформаційні, психологічні, юридичні, соціально-педагогічні. Також ЦСССДМ співпрацює з багатьма благодійними та волонтерськими фондами, організаціями тому має можливість надавати захисникам за потребою гуманітарну допомогу.

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді тісно співпрацює з клінікою «Дружньою до молоді», де надаються безкоштовні медичні послуги, здійснюється анонімне медичне обстеження.

Інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук