ЦСПР м. Коростень провів заняття до Дня Соборності

Дата: 25.01.2016 Переглядів: 218

22 січня в Україні відзначають День Соборності – день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави, що відбувся в 1919 році.

image (3)У цей день спеціалістом Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень було проведено заняття в міському колегіумі для дітей 5-их класів приурочене даному святу. Наш заклад окрім соціально-психологічної допомоги надає інформаційну, навчально-просвітницьку допомогу та співпрацює з загальноосвітніми навчальними закладами.

З метою виховання патріотизму, духовних цінностей, відчуття єдності нації проводяться такі заняття для школярів. Для даного заняття діти підготували різні цікаві доповіді: про соборність України, політичне та історичне значення об’єднання, як це свято відзначають в Києві (утворюючи живий ланцюг). Кожна дитина мала змогу висловити свою думку по даній темі, значення єдності для жителів нашої держави. Було обговорено наскільки єдність держави є необхідною, особливо на сучасному етапі. Адже, тільки єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків.

про це повідомляє Любов Паламарчук- фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою
ЦСПР населення

А взагалі, у Комплексній програмі Коростенського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи розроблено й реалізуються багато програм і проектів, спрямованих на соціальну, психологічну, інформаційну допомогу ветеранам війни, учасникам АТО та їхнім сім’ям,             – повідомляє газета «Житомирщина» , 19.01.2016