ЦСПР м. Славутич влаштував Масляну для учасників АТО та їх сімей

Дата: 27.02.2017 Переглядів: 101

Масляна є одним із найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Це свято – не що інше, як проводи зими і зустріч довгоочікуваної весни, пробудження природи від сну. Незмінним атрибутом цього свята є млинці.

25 лютого 2017 року в Соціально-психологічному центрі м. Славутич, який знаходиться у сфері управління Служби, фахівці Сергієнко Т. С. та Боровик А. М. організували та провели родинне свято «Масляна», в якому взяли участь учасники АТО та члени їх сімей.

Свято прикрасили  пісні Клубу людей поважного віку  та музичні композиції Купрія Л. І., який виконував їх на бандурі  та на баяні. Всі разом пригадали традиції святкування Масляної в Україні та спробували відтворити деякі народні ігри та забави.

Кульмінацією заходу стало частування гостей млинцями зі сметаною, пирогами, цукерками  та іншими солодощами.

Задоволені учасники заходу висловили щиру подяку людям, які допомогли в організації свята, а саме: Грабовець Світлані, Цехмистер Вікторії, Шамєєву Чингізу, Гніденко Ларисі.