Турнір пам’яті захисників України

Дата: 27.02.2017 Переглядів: 81

З ініціативи громадського об’єднання “Обласна спілка учасників АТО” в Івано-Франківську  відбувся II турнір пам’яті полеглих Героїв – бійців 128 гірсько-піхотної бригади Сергія Хіврича та Андрія Прошака.

На турнір були запрошені батьки загиблих Героїв, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, представник ГО “Обласна спілка членів сімей загиблих,померлих та зниклих безвісти в зоні АТО” Степан Чомко, в.о. директора департамента соціальної політики ОДА Віталій Яворський та ветерани війни.

У своєму виступі мама Андрія Прошака подякувала всім за пам’ять про сина і наголосила, що дуже добре залучати до таких заходів молодь, якої потрібно рівнятись у житті на тих воїнів, які віддали найдорожче – життя для збереження країни, для кращого життя молодих людей.

У турнірі взяли участь команди ГО ”Обласна спілка учасників  АТО”, Головного управління національної поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій та коледжу електронних приладів. У дружній  спортивній атмосфері колективи провели зусрічі між собою, за підсумками матчів перемогу здобула команда ГО ”Обласна спілка учасників АТО”, другими стали представники ДСНС, третіми – команда ГУНП, та четвертими наймолодші учасники турніру – команда коледжу електронних приладів.

Всі отримали пам’ятну медаль за участь в турнірі, а переможці – почесний кубок.