У Бородянському ЦСПР клуб ветеранів «Полуднева світлиця» збирає друзів

Дата: 13.03.2018 Переглядів: 180

18 років Клубу ветеранів «Полуднева світлиця» відзначили цьогоріч у Бородянському центрі СПР, що працює у сфері управління Служби, яскравим святковим заходом, запросивши соратників із ветеранських громадських організацій Бородянщини, представників влади, вірних партнерів та надійних благодійників.

За 18 років активного енергійного життя у Клубі, сповненого можливостей застосувати на користь іншим свій багатий життєвий досвід, відчули другу молодість та кардинально змінили свій соціальний статус понад сотня людей поважного віку. Волонтерська й благодійна діяльність, творче самовираження, 46 мандрівок найзаповітнішими куточками України, регулярні відвідини столичних театрів та концертних залів… І коли, скажіть на милість, старіти ветеранам-світличанам?!

Тож не дивно, що добрі щирі слова знайшлися цього дня для кожного учасника унікального проекту самоорганізації та самодопомоги одиноких людей поважного віку. А насамперед, для колективу Центру СПР – як її засновників і натхненників, тих, хто допоміг здійснити сподівання сивочолих ветеранів та продовжує налаштовувати їх на мрії, активну життєву позицію та бажання й можливість почуватися потрібними.

Клуб ветеранів «Полуднева світлиця» наразі став зразком для усього ветеранського братерства у Бородянському районі, осередком, довкола якого продовжують об’єднуватися соратники, щоб зробити свої плани реальними, а дозвілля різноманітним.

«Полуднева світлиця» народилася у 2000 році, напередодні чудового весняного жіночого свята, й це надихнуло чоловіків на теплі ніжні слова та пісні на адресу жінок-учасниць святкування. Пісні лунали про красу, вірність, материнство, любов… Нехай під гостинним дахом «Полудневої світлиці» найсвітліші почуття й надалі дарують цим мудрим благородним людям натхнення й життєві сили для активної, цікавої, змістовної діяльності.