У Чернігівській області розпочалися навчально-польові збори

Дата: 20.04.2016 Переглядів: 110

Більше 200 ліцеїстів та вихованців шкіл-інтернатів будуть демонструвати свою готовність до служби в Збройних Силах України на навчально-польових зборах. На урочистостях з нагоди відкриття зборів, які відбуватимуться на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою були присутні представники 7 шкіл-інтернатів та 3 ліцеїв Чернігівської області.

IMG_5623До присутніх з найкращими побажаннями успіхів у зборах та навчанні звернулися голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, Чернігівський обласний військовий комісар Олександр Криворучко, завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Чернігівській області Альберт Черешко.

Мета зборів – закріплення на практиці теоретичних знань з тактичної, фізичної та вогневої підготовки. Учасники відпрацюють нормативи з основ цивільного захисту та медичних знань.

IMG_5636

Зокрема, ліцеїсти та вихованці виконають навчальні вправи з стрільби з автомата Калашникова та метання учбових гранат на Гончарівському загально-військовому полігоні.

Наприкінці навчально-польових зборів ліцеїсти складуть заліки із засвоєних дисциплін.

Джерело: регіональний медіа-центр МО України у м.Чернігові