У Чернігові вшанували перших захисників країни

Дата: 24.04.2019 Переглядів: 126

Урочистості з нагоди п’ятої річниці від дня створення 13 батальйону територіальної оборони відбулися 23 квітня у Чернігові. Висловити вдячність бійцям зібралися представники влади, волонтери, громадськість. Серед головних героїв заходу – члени громадської організації «Спілка 13-го БТРО».

У квітні 2014 року бійці Чернігівського 13-го батальйону територіальної оборони, згодом реорганізованого в окремий мотопіхотний батальйон, одні з перших пішли на захист територіальної цілісності та суверенітету України. Вони і нині виконують свій військовий обов’язок у лавах Збройних Сил.

Розпочався захід молебнем в Катерининській церкві. Біля меморіальної стели загиблим учасникам АТО/ООС присутні поіменно згадали 25 загиблих героїв славетного 13-го, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за незалежність України під час військових дій на сході, та поклали квіти. Разом з усіма данину пам’яті героям віддала й головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Служби Оксана Петренко.

Захід продовжився в Обласному молодіжному центрі, де був продемонстрований  документальний фільм чернігівської журналістки Тетяни Миргородської «Станиця Луганська».

Урочистості з нагоди п’ятиріччя створення 13-го батальйону пройшли не тільки в обласному центрі. Делегація представників Чернігівщини вітала у Сумській області військовослужбовців 13-го окремого мотопіхотного батальйону, які нещодавно повернулися на своє постійне місце дислокації після виконання бойового завдання.

Відео – канал Новий Чернігів