У Франківську презентували фільм – «Музей Небесної Сотні»

Дата: 25.09.2017 Переглядів: 76

22 вересня музей Небесної Сотні  в Івано-Франківську відзначив другу річницю з часу заснування. Він відкрив свої двері одразу після Революції Гідності, коли на Майдані затихли постріли, а Україна оговтувалась від кривавих подій. Меценатом музею виступив народний депутат України Олександр Шевченко.

До другої річниці музею франківчанам презентували документальний фільм «Музей Небесної Сотні».

«За два роки наш музей відвідали тисячі людей. До нас приїжджають з усієї України та з-за кордону. Приходять учні, студенти, люди поважного віку.  Наш музей має особливий дух. Заходячи в нього, люди переживають ті страшні події. У нас є величезна книга відгуків. Там більше 800-та списаних сторінок. І це не просто записи, це реальні історії. Часто приїжджають родичі загиблих. Іноді приносять з собою різні речі з Майдану, ми доповнюємо ними нашу експозицію», – розповідає ініціатор створення музею Небесної Сотні, митець Роман Бончук.

За сприянням і організацією представника Державної служби України у справах ветеранів війни в області  Володимира Веркальця  в місті проведено інтелектуальну гру, присвячену Героям України, Героям Небесної сотні серед учнів шкіл міста Івано-Франківськ.

Переможці нагороджені пам’ятними медалями та  подяками.

????????????????????????????????????