У Коростені атовців поінформували про земельні питання

Дата: 06.02.2017 Переглядів: 88

5 лютого 2017 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулася зустріч учасників АТО в кількості 24 осіб (м. Коростень, м. Овруч, с.Ушомир, с. Веселівка, с.Ковбащина, с. Пугачівка), керівника групи само та взаємодопомоги, волонтерів  з представником Управління Держгеокадастру у Коростенському районі Житомирської області.

Представник Держгеокадастру, Володимир Тарасенко, надав інформацію про сферу і напрями діяльності Управління, проконсультував з питань отримання земельної ділянки, на що мають право, відповідно до законодавства, учасники бойових дій. Він пояснив, що земля виділяється в разі подачі клопотання про надання дозволу на розробку землевпорядної документації із зазначенням орієнтовного розміру та цільового призначення бажаної земельної ділянки. Також надав інформацію про документи, які потрібно додати до клопотання, про строк його розгляду та подальші дії учасника АТО після отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а саме – порядок розробки проекту землеустрою та терміни реєстрації земельної ділянки.

По завершенню зустрічі присутні учасники АТО продовжили спілкування між собою, та обмінялись інформацією щодо вільних вакансій по працевлаштуванню. Воїни, які нещодавно повернулись з відпочинкового табору в Карпатах, поділились враженням. Вітали з днем народження захисників, учасників групи.

Під час зустрічі соціальний педагог Сергій Чернов поінформував учасників АТО про нові реабілітаційно-оздоровчі послуги, відвідування масажного крісла задля покращення самопочуття,урівноваження нервової системи, розслаблення м’язів спини.

Як завжди, Центр запрошує відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00,  ми на Вас чекаємо! тел. (04142)2-23-66.

Інформує соціальний педагог Центру Вікторія Обиход