У Києві зустрічали захисників країни, які проходили реабілітацію в Болгарії

Дата: 23.04.2019 Переглядів: 147

Цього понеділка із Софії до Києва повернулась чергова група бійців, які протягом двох тижнів отримували медичну реабілітацію у медичному центрі Міноборони Болгарії (“Калероя”, м. Хісаря).

Нагадаємо, що проект медичної реабілітації за кордоном реалізується спільно з Трастовим фондом НАТО у сфері медичної реабілітації другий рік поспіль.

На сьогодні до цієї програми долучились більше 100 жінок та чоловіків, які отримали поранення під час бойових дій на сході нашої держави.

Кожен ветеран за індивідуальною програмою отримує висококваліфіковані медичні послуги та психологічне розвантаження.

Переважна більшість учасників АТО/ООС вперше виїжджала за межі своєї малої батьківщини, але ця подорож стала для кожного приємною пригодою, яку кожен бажає повторити.

Слід підкреслити, що Трастовим фондом НАТО не лише покриваються усі фінансові витрати проекту, але й забезпечується висока ефективність медичної підтримки українських ветеранів.

Сердечні подяки від бійців спрямовані організаторам проекту – Трастовому фонду НАТО,  Службі, представникам Посольства України в Болгарії та української діаспори, які своєю підтримкою дозволяють знизити організаційні та, насамперед, психологічні навантаження, пов’язані з перебуванням за кордоном.

Долучитись до проекту реабілітації можна на сайті Служби.