У Полтавських ветеранських центрах відбулись зустрічі з ветеранами АТО

Дата: 03.08.2017 Переглядів: 169

Другого серпня за ініціативи Північного міжрегіонального сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проведено ряд зустрічей з ветеранськими організаціями міста Полтава та закладів, які опікуються ветеранами.

З міста Київ приїхали працівники Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS. Діяльність центру полягає в організації профорієнтації, психологічній допомозі, професійному навчанні та працевлаштуванні ветеранів, членів їх родин, членів сімей загиблих,  волонтерів.

Зустрічі з ветеранами проводилися в двох полтавських ветеранських центрах,  створених на базі ветеранських організацій ( Асоціація інвалідів АТО, та Полтавський батальйон небайдужих), також учасники заходу відвідали Полтавський обласний госпіталь ветеранів війни.

Під час спілкування з ветеранами надавались консультації з юридичних та соціальних питань, проводилось інформування про всі доступні програми з профорієнтації, професійного навчання, працевлаштування як в системі соцзахисту/центрів зайнятості/ЦССМ, так і на базі громадських об’єднань.