У ЦСПР м. Коростень навчали жити у злагоді з природою

Дата: 16.06.2017 Переглядів: 93

15 червня  Центром соціально-психологічної реабілітації населення  м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції, фахівцями  Центру  Надією Волківською, Юлією Невмержицькою та Вікторіює Обиход, був проведений масовий захід для всього населення міста, до якого долучились учасники АТО з сім’ями та переселенці.

 

Метою проведеної роботи стало формування у населення турботливого та бережливого ставлення до навколишнього середовища методами  арт-терепії.

У ході заходу всі бажаючі мали змогу подарувати  дереву друге життя , прикрасивши його різним підручним матеріалом. Для учасників був проведений майстер-клас з виготовлення квітів із паперових серветок, також запропонований великий колаж для розмальовування «Світ живої природи». Для малечі проводились різні тематичні рухливі ігри та весь час діяла фотозона.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всім присутнім дарувались пам’ятні значки та кольорові олівці, роздані буклети з інформацією, як жити у злагоді з природою.

Інформує Любов Паламарчук, фахівець зі звязків з громадськістю та пресою Центру