У Запоріжжі стартує благодійний марафон в підтримку воїнів АТО

Дата: 08.11.2017 Переглядів: 107

За ініціативи ветеранських організацій учасників АТО та за підтримки голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Про це інформують представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Запорізькій області Тімур Книш та Костянтин Денисов.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

Одержувачем зібраних коштів визначено громадську організацію «Центр «Побратим» із м. Мелітополь. Використання коштів марафону, які надійшли на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад, з урахуванням принципу пропорційності. Розподіляє кошти Спостережна рада у складі 9 керівників ветеранських організацій АТО та родин загиблих воїнів.

Більш докладно можна ознайомитись на сайті муніціпального телеканалу.

Запорізьке представництво Служби звернулося до громади  з закликом підтримати ініціативу ветеранських організацій.