У Запорізькій області відзначили річницю створення спілки родин загиблих воїнів АТО

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 104

05 червня річницю створення відзначила громадська організація «Родина козацької звитяги», що об’єднує сім`ї загиблих воїнів АТО. ЇЇ очільником є Микола Говоруха, батько загиблого солдата 55-ї бригади Олексія Говорухи.

Розпочали урочисті заходи з мітингу в парку Металургів та покладання квітів до пам’ятників майже 160 запоріжцям, які віддали своє життя на захист України за останні п’ять років. Батьків героїв привітали керівництво обласної ради та державної адміністрації, а також головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, доброволець АТО Тімур Книш.

«Багатьох із присутніх тут я знав особисто, хлопці ніколи не боялися йти вперед і загинули за волю та свободу рідної землі. Пам’ятаємо про них і будемо доносити цю пам’ять своїм дітям і онукам. Ми постійно тримаємо на контролі питання соціального захисту сімей загиблих, докладаємо усіх зусиль для їх вирішення спільно з місцевою владою», – зазначив Тімур Книш.

Після мітингу  урочистості продовжилися на території 55-ї окремої арт бригади ЗСУ, де присутнім провели екскурсію по Музею бойової слави та почастували солдатським обідом. На завершення свята відбувся концерт в обласному центрі молоді та нагородження активу громадської організації.

Слід зазначити, що головні спеціалісти Служби у Запорізькій області активно взаємодіють з членами громадської організації «Родина козацької звитяги», зокрема, спільними зусиллями та за підтримки керівництва області було встановлено меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Олексію Заїці. Крім того, Костянтин Денисов вітав з новорічними святами родину загиблого добровольця «Карпатської Січі» Данила Касьяненка, якого знав особисто.

Використано інформацію обласної державної адміністрації та обласної ради, сторінки підрозділу Служби у Запорізькій області