Учасник АТО з Одеси увійшов до складу робочої групи ГПУ

Дата: 06.08.2016 Переглядів: 126

У Генеральній прокуратурі України створено робочу групу по проведенню таємних перевірок доброчесності прокурорів, в т.ч. регіональних і місцевих прокуратур.

фотоСектором в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Центром допомоги учасникам АТО Одеської ОДА рекомендовано для співпраці в зазначеній робочій групі включити від Одеської області Геннадія Дашка, учасника антитерористичної операції, голову ГО ветеранів АТО «РАПІРА».

Після проведення в Генеральній прокуратурі України першої робочої наради під керівництвом Генерального прокурора України Луценка Ю.В. представник від Одеської області звернувся до завідувача Сектору Служби Миколи Сторожука про надання допомоги в організації та проведенні прес-конференції для місцевих ЗМІ.

4 серпня 2016 року в Одеській обласній державній адміністрації відбулася зазначена прес-конференція, де завідувач Сектору представив і коротко охарактеризував Геннадія Дашка.

У вступному слові Микола Сторожук подякував журналістам за проявлену зацікавленість та звернувся до них з проханням підтримки та допомоги у висвітленні завдань, поставлених перед представником від області, та організації подальшої взаємодії, проведенні спільних журналістських розслідувань стосовно прокурорів, які дозволять собі зловживати владою.

прес-конференціяПрес-конференцію транслював місцевий 7 канал

Другу робочу нараду в Генеральній прокуратурі України сплановано провести у двадцятих числах серпня 2016 року, де будуть представлені перші результати роботи в областях.