Учасник АТО отримав ключі від квартири

Дата: 25.01.2017 Переглядів: 145

24 січня 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час своєї першої робочої поїздки на південь області зустрівся в місті Болграді з учасником АТО, інвалідом війни 2 групи Олександром Федосьєвим та вручив йому ключі від квартири.

Квартира була закуплена за кошти державного бюджету, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 407 для придбання житла для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Звертаючись до Олександра, Максим Степанов зазначив: “Я гордий тим, що зараз знаходжусь поряд з Вами. Такі хлопці, як Ви, відстояли цілісність та незалежність нашої України, і ми сьогодні в боргу перед Вами  і цього ніколи  не забудемо”.

Олександр Федосьєв, розвідник, проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Брав участь в боях за Савур -Могилу, воював під Іловайськом. 1 червня 2015 року під Мар’їнкою отримав важке поранення, в результаті якого йому було ампутовано праву ногу.

Про це повідомляє завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук