Учасників АТО проконсультували з земельних питань

Дата: 26.05.2016 Переглядів: 180

20160522_14054522 травня відбулося чергове зібрання учасників антитерористичної операції  у Центрі соціально-психологічної  реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень в режимі роботи групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше».

На зустрічі були присутні представники Управління Держгеокадастру у Коростенському районі, соціальний педагог Вікторія Обиход та юрисконсульт Євгеній Горнович.

Начальник Управління Держгеокадастру Володимир Тарасенко ознайомив всіх присутніх з особливостями клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність учасникам АТО та членам сімей загиблих і надав графічні матеріали у вигляді викопіювань з генерального плану для подальшого позначення бажаних місць розташування земельної ділянки.

В свою чергу, юрисконсульт Центру соціально-психологічної реабілітації населення проінформував про порядок та інституційні особливості реалізації права учасників бойових дій  на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, яке гарантоване п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».Також надав інформацію щодо диференціації розміру земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, ознайомив з переліком документів для отримання власної земельної ділянки.

Соціальний педагог Центру провела дебати між учасниками АТО на тему «Як отримати земельну ділянку»  задля кращого засвоєння інформації. На прикінці зустрічі було роздано всім присутнім військовослужбовцям буклети з корисною інформацією та бланки для заповнення заяви (клопотання).

Зібрання завершилося, учасники АТО розійшлися по своїх домівках з певним багажем інформації, теплими враженнями від спілкування та з надією на наступну зустріч.

Передає фахівець  зі звязків з громадскістю та пресою Паламарчук Л.М.