Учасників АТО запрошує Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни

Дата: 06.08.2016 Переглядів: 247

госпіталь

Нещодавно розпочав роботу комунальний заклад «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», створений на базі державного закладу «Вузлова лікарня станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

За словами керівника госпіталю Володимира Федоришина, наразі в закладі функціонують два відділення –  хірургічне та терапевтичне, в яких надається висококваліфікована медична допомога як учасникам АТО, так і ветеранам воєн, членам сімей загиблих військовослужбовців. Одночасно фахове лікування можуть отримувати до 75 хворих.

«В обласному госпіталі працюють лікувально-діагностичне та фізіотерапевтичні відділення, кабінети УЗД, ендоскопії, гінекології, клініко-біохімічна лабораторія, – розповів Володимир Федоришин. – Також відкрито кабінет психолога, де бійці можуть пройти психологічну реабілітацію. Загалом надається весь спектр повноцінної медичної допомоги, необхідний для лікування та реабілітації учасників бойових дій».

Для  правильної організації роботи госпіталю та надання необхідної інформації ветеранам війни та учасникам АТО  відбулась зустріч головного спеціаліста в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції  Веркальця В.Ф. з керівником закладу та вироблено механізм співпраці і досягнуто домовленості про можливість відвідувань закладу з метою зустрічей з ветеранами та обговорення покращення обслуговування.

Про це інформує гол. спеціаліст Сектору Служби Володимир Веркалець.