Учасників АТО запросили на Фестиваль дерунів в м. Коростені

Дата: 13.09.2016 Переглядів: 237

10 вересня в м. Коростені відбувся 8 Міжнародний Фестиваль дерунів. 

16t3sltvlueСоціальний педагог Обиход Вікторія разом з учасниками антитерористичної операції , котрі відвідують групу само- та взаємодопомоги « Гуртом легше» взяли участь у ярмарці та презентували роботу  Коростеньського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

14232532_1852917881602888_2216801614594191159_nНаші воїни гостинно вітали всіх та запрошували до свого столу, який був оформлений в  українському  та воєнному стилі. Ці два стилі дуже гармонійно поєдналися, адже наші воїни – захисники Батьківщини, тому важливо було привернути увагу молоді і всіх присутніх, щоб пам’ятали та шанували тих, хто нас захищає. Це було й родинне свято, так як воїни прийшли разом зі своїми дітьми, дружинами та знайомими.

Учасники АТО у Центрі СПР заздалегідь готувалися до свята, приносили цікаві речі для оформлення палатки: рушники, прапори, хустинки, глечики, живі квіті, хміль та багато іншого. За допомогою соціального педагога Вікторії гарно прикрасили палатку та столики вже в день свята. Також охоче допомагали в приготуванні дерунів, шашлику, ухи, холодної ушки. Пригощали всіх охочих узварами з яблук та вишень.

69gtfgg-lby

Влаштували виставку фотографій до та після війни. А також надали можливість дітям фотографуватися в касках та бронежилетах.Роздавали патріотичні значки, зроблені руками соціальних педагогів Центру. Малюнки на обличчі дарували радість всім присутнім дітям.

wmy5jhbol4m

І на останок додамо,що всі гості,  які завітали на Фестиваль дерунів, залишилися дуже задоволені та ситі. Всі зароблені кошти підуть на потреби учасників АТО та членів їх сімей.

Учасники АТО їх рідні у піднесеному настрої порозходились по домівках, щоб знову зустрітися у неділю о 13:00 на групі само-  та взаємодопомоги «Гуртом легше» у Коростенському Центрі, вул. Пролетарська, 3, тел. (04142) 2-23-66.

Передає фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук