Учасники АТО зустрілись з Послом Канади в Україні

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 149

12 січня 2018 року біля Посольства Канади відбулася зворушлива зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука з учасниками антитерористичної операції, а також представниками державних та громадських організацій. Ця неформальна і тепла зустріч – подяка особисто Послу та народу Канади за розуміння, підтримку захисників України.

Посла Канади вітали учасники АТО, представники Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації (директор Центру Ангеліна Лахтадир), хор ветеранів “Надія” (Боярка), представники громадського об’єднання “Спілка учасників АТО Боярки”, учасники АТО з Луцька (представники окремого батальйону 2-ої штурмової роти), Києва, голова Координаційного Центру Допомоги Ольга Мотінова, голова об’єднання родин Небесної сотні Тамара Швець. Організувала зустріч Олена Седик (Спілка поляків “Без кордонів»).

Присутні щиро привітали Романа Ващука та його команду із святами, проспівали колядок, учасники АТО особисто висловили слова вдячності за допомогу з боку Канади.

Директор Києво-Святошинського ЦСПР Ангеліна Лахтадир виступила від імені 5 центрів України, які підпорядковані Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників АТО та надають соціально-психологічну допомогу демобілізованим воїнам. Ангеліна Миколаївна підкреслила, що всі спеціалісти Центрів реабілітації  з великою повагою, вдячністю та відповідальністю ставляться до наших вояків, допомагають в адаптації до мирного життя і надзвичайно цінують дружбу і партнерство з країнами, які підтримують Україну і вірять у наш народ.