Люди з інвалідністю потребують постійної уваги суспільства

Дата: 11.07.2017 Переглядів: 114

11 липня перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю», організованому Міністерством соціальної політики України і Програмою розвитку ООН в Україні.

У засіданні під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики                  Крентовської О. П. взяли участь директор ПРООН в Україні Я. Хімстра, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Сушкевич В. М., Урядова уповноважена з прав  людей  з  інвалідністю  Панасюк  Р. В.,     заступник  Міністра  соціальної  політики            Федорович Н. В., керівники Державної служби зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів, представники офісу ПРООН, Мінсоцполітики, громадських об’єднань роботодавців, осіб з інвалідністю, керівники центрів професійної реабілітації інвалідів.

Під час  заходу  відбулася  презентація європейського досвіду підтримки зайнятості і працевлаштування людей з інвалідністю, учасники круглого столу ознайомилися із заходами, які здійснює Державна служба зайнятості задля працевлаштування цієї категорії громадян, мали змогу почути точку зору роботодавців щодо можливих шляхів підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, обговорити проблемні питання та перешкоди на шляху до зайнятості людей з інвалідністю в сучасних умовах та окреслити можливі варіанти їх вирішення.

Учасники круглого столу зійшлися в думці, що для забезпечення належних послуг для людей з інвалідністю ключовим є комплексний підхід, участь у процесі як державних інституцій, так і громадського сектора, що фокусується на проблемах інвалідності, врахування передового зарубіжного  досвіду.