Українським миротворцям присвячено фотовиставку

Дата: 23.01.2019 Переглядів: 225

У приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого 21 січня відкрилась фотовиставка  «Українські миротворці – на захисті миру у світі», присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Організація фотовиставки стала можлива завдяки спільним зусиллям Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Всеукраїнської спілки ветеранів війни, Київської регіональної організації миротворців та Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

 

Символічно, що на виставці були військові, яким довелось брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. А коли прийшов час захищати власну Батьківщину, вони стали миротворцями на своїй землі та успішно застосовують отриманий досвід.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських миротворців, які віддали своє життя за мир на території інших держав.

Експозиція містить світлини, що відображають участь українських воїнів у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.

Наші військовослужбовці і тепер задіяні у багатьох миротворчих місіях в різних країнах світу. Україна входить до першої двадцятки держав-миротворців. На різних континентах планети мирні жителі знають і пам’ятають про доблесть і миролюбство, професіоналізм та мужність українських військовослужбовців.

Виставка триватиме до 31 січня 2019 року.