Українці все більше відчувають себе нащадками Великого Кобзаря

Дата: 10.03.2017 Переглядів: 185

9 березня 2017 року в Одесі відзначили 203-ю річницю з дня народження українського поета, прозаїка та художника Тараса Григоровича Шевченка. 

 

 

 

 

 

 

У цей день в однойменному парку ім. Т. Шевченка відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві, в якій взяли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, керівники силових структур, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, представники громадськості, чисельні шанувальники Тарасового слова та учні шкіл.

До річниці, в закладах освіти та бібліотеках міста Одеси та області проходять різні тематичні заходи: бесіди, літературні вікторини, конкурси, музичні постановки та виставки творчих робіт, де головним лейтмотивом відзначається: «Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Його творчість, як джерело морального, філософського, історичного знання, актуальна для усіх поколінь. Кожен у його словах може віднайти щось для себе, знайти відповідь на питання сучасності. Наше завдання – бути гідними нащадками його ідей, справжніми патріотами та захисниками своєї країни».