Українцям – героям Афганської війни присвячується

Дата: 17.02.2016 Переглядів: 230

До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27-ї річниці закінчення війни в Афганістані 16.02.2016 Радою “Всеукраїнського об’єднання інвалідів, постраждалих від мін та учасників АТО” під керівництвом голови ради об’єднання – ветерана Афганської війни, кавалера ордена Бойового Червоного Прапора і Червоної зірки Костянтина Антощука у приміщенні Київської дитячої школи мистецтв № 3 відбулась урочиста зустріч ветеранів Афганістану.

IMG_митрополитНа зустрічі був присутній Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії із Збройними силами та іншими військовими формуваннями, Голова богословсько-канонічної комісії Митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, який вручив Антощуку К. В. Благословенну грамоту Керуючого єпархією за підтримку і соціальний захист ветеранів та допомогу пораненим бійцям на сході України, подякував присутнім ветеранам-афганцям за мужність і героїзм, проявлену як під час Афганської війни, так і зараз – в зоні АТО і побажав милості Божої українським воїнам.

IMG_антощук

IMG_Шевченко

Також з привітанням до бойових друзів звернувся перший заступник Міністра соціальної політики – ветеран Афганістану Василь Шевченко.

Багатьом присутнім ветеранам були вручені нагороди та подяки.

IMG_бардЗустріч завершилася чудовим концертом за участю барда-афганця В’ячеслава Купрієнка, учасника бойових дії в республіці Афганістан, соліста Одеського державного театру опери і балету, заслуженого артиста України Валерія Бендерова, заслуженої артистки України Ірини Персанової, лауреатів багатьох конкурсів Дарини Коломицької, Юлії Ковнеристової і Світлани Ніконорової та дитячого ансамблю танцю “Нью-Анс”.

IMG_концертВід Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції участь у заході взяла фахівець відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Галина Яструб (фото)