Урочисте відкриття “Пам’ятника героям”

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 255

27 березня 2017 року працівники Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби,  взяли участь в урочистому відкритті “Пам’ятника героям”. Цим монументом увіковічено пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО.

Цього весняного, трохи суворого і прохолодного дня, в парку Перемоги зібралося більше сотні гостей та жителів міста Боярки, щоб взяти участь у відкритті пам’ятника, покласти квіти та привітати наших мужніх героїв із нагородами.

До Боярки завітали голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації  Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, які разом із міськими головою Олександром Зарубіним урочисто відкрили пам’ятник героям. Освятив новий меморіал священик, настоятель Свято-Покровської парафії УАПЦ м. Боярка Дмитро Присяжний.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учаснику АТО – боярчанину Юрію Васьковському було вручено нагороду “Знак пошани” від Міністра оборони України. Також були нагороджені грамотами та подяками  від керівництва району та міста боярські волонтери Юлія Апостолова, Наталія Долгова, Любов Лавриненко та учасники АТО.

У виконанні вихованців Боярського центру дитячої творчості “Оберіг” пролунали чудові патріотичні пісні, а юний декламатор, лауреат численних читецьких конкурсів Назар Слєпов потішив присутніх професійним читанням патріотичних віршів.

Даний захід має важливу роль у патріотичному вихованні молоді міста Боярки, а також стверджує важливу істину – “Герої не вмирають”. Ми повинні пам’ятати тих мужніх хлопців, що віддали своє життя заради нашої України та нас, заради нашого майбуття.