Увічнення пам’яті жертв Корюківської трагедії

Дата: 28.09.2015 Переглядів: 161

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з 26 по 29 вересня 2015 року організовано поїздку делегації ветеранів війни з регіонів України та м. Києва до м. Корюківка Чернігівської області.

SHV_9252Ветерани відвідали історичний музей в м. Корюківка, де ознайомилися з обставинами Корюківської трагедії. Поклали квіти до пам’ятника жертвам нацистських переслідувань та до Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

У будинку культури відбулася зустріч з ветеранами та учнівською молоддю м. Корюківка, під час якої виступили актори Документального шкільного театру „Театр спогадів” міста Дніпропетровськ.

SHV_9313На другий день ветерани у м. Чернігів відвідали історичний музей ім. Тарновського та центр психологічної допомоги учасникам АТО „Ресурс”, поклали квіти до Меморіалу Слави та Могили Невідомого Солдата на Болдиній горі.

Цей захід відбувся відповідно до Плану заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни (розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2015 року № 386-р).